انتقاد نماینده اهواز:
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که از توانایی و تخصص نیروهای بومی استان در پروژه‌های نفتی استفاده نمی‌شود، گفت: در برنامه ششم توسعه ماده‌ها و قوانینی توسط نمایندگان به تصویب رسیده است که شرکت‌ها را به استفاده از نیروهای بومی ملزم می‌کند.
عضو انجمن‌ دوستداران و پژوهشگران دزفول گفت: با توجه‌ به نقش مردم دزفول در دفاع مقدس، جای خالی موزه صلح به عنوان یک حرکت فرهنگی در این شهرستان احساس می شود.
معاون آموزشی وزارت علوم:
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه در خوزستان حدود 220 هزار دانشجو وجود دارد که توسط سه هزار و 200 عضو هیات علمی خدمات دریافت می‌کنند، گفت: وضعیت آموزش عالی در خوزستان از نظر هرم هیات علمی چندان مطلوب نیست و این وضعیت باید اصلاح شود.
به مناسبت روز دزفول؛
به مناسبت چهارم خرداد، روز دزفول، جشن «شب دزفول» با حضور مردم در خانه تاریخی تیزنو برگزار شد.
مديرعامل شرکت آبفا خوزستان:
مديرعامل آبفا خوزستان گفت: عملیات اجرایی پروژه‌های فاضلاب شهرستان شوشتر با اعتبار 35 میلیارد تومان در دستور کار است.
رئیس مرکز بهداشت خوزستان خبر داد:
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به بروز اولین مورد مسمومیت با قارچ وحشی در استان گفت: مردم از مصرف هرگونه قارچ جنگلی، کوهستانی و یا فله‌ای خودداری کنند.
این روزها که قارچ های سمی به جان هم وطنانمان در سایر نقاط کشور افتاده اند این نگرانی برای خوزستانی هم ایجاد شده که تکلیف چیست آیا باید قید قارچ را در این ایام بزنیم؟
بخشدار مرکزی اهواز خبر داد
بخشدار مرکزی اهواز گفت: با آبگیری کانال کوثر، مشکل تأمین آب کشت تابستانه روستاهای اطراف آن در دهستان الهایی رفع شد.
نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس گفت: شهرک انرژی بندر ماهشهر در حال ورود به فاز اجرایی بوده و با ایجاد این شهرک در شش سال ۱۵ هزار شغل ایجاد می‌شود.
استاندار خوزستان گفت: دستگاه‌های خدماتی آب، برق، گاز و تلفن به‌ هیچ‌ وجه بدون هماهنگی با ستاد تسهیل یا فرماندار حق قطع خدمات خود را ندارند.
صفحه  از ۲۰