استاندار خوزستان با بیان اینکه اگرچه امسال به دلیل وجود کرونا مانند سال‌های گذشته در روز ۲۲ بهمن‌ماه راهپیمایی نداریم، اما باید کمیته‌های فعال در این حوزه خود را متناسب با شرایط روز هماهنگ کنند، گفت: امسال با توجه به وضعیت موجود، وظیفه فرمانداران و شهرداران برای دهه فجر سنگین‌تر است و چهره شهر باید نشان‌دهنده برگزاری دهه فجر باشد.
نماینده وزیر راه و شهرسازی در ستاد ویژه خوزستان گفت: با پیگیری وزارت راه و شهرسازی، در استان خوزستان برای خانه‌هایی که تا پیش از سال 83 در اراضی وزارت نفت ساخته شده است و متقاضی فرم «ج» سبز دارد، صدور سند انجام می‌شود.
مدیران ارشد بنیاد مستضعفان خوزستان با حضور در بیمارستان آیت الله طباطبایی باغملک از پرستار این بیمارستان که در کشور نمونه شده بود، تقدیر کردند.
سرپرست شهرداری بندر امام خمینی (ره) با تایید ضرب و شتم کارگر خدمات شهری توسط مسئول کارگاه ناحیه ۳ خدمات شهری گفت: عامل ضرب و شتم این کارگر اخراج شد.
سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد تیمش در مصاف با صنعت نفت آبادان استحقاق دستیابی به حداقل یک گل را داشته است.
تعداد حوادث انفجار و نشت گاز در اهواز امسال افزایش قابل توجهی داشته است؛ در این حوادث تاکنون هفت شهروند جان باخته‌اند و ۵٣ نفر نیز مصدوم شده‌اند.
استاندار خوزستان نسبت به رشد مجدد موارد بستری بیماران مبتلا به کرونا در استان در روزهای اخیر هشدار داد.
تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان با برکناری به یکباره اعضای هیات‌مدیره باشگاه دچار چالش شده است.
با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم چی؛
در راستای محرومیت زدایی و عدالت آموزشی تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرهای اهواز و سوسنگرد با مشارکت بنیاد قلم چی منعقد شد 
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان طی سفر یکروزه خود به تهران از انعقاد سه تفاهم نامه با هدف ساخت ۳۰ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال در استان خبرداد.
صفحه  از ۲۹