شهردار کوت عبدالله:
شهردار کوت عبدالله گفت: اسناد بخشی از املاک شهر کوت‌عبدالله به نام شهرداری اهواز است و مذاکرات ما برای تملک آن‌ها بی‌نتیجه مانده است.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان این‌که نتوانسته‌ایم از امکانات و ظرفیت رودخانه‌های استان برای شنا استفاده کنیم بر لزوم ساماندهی و آماده‌سازی برخی نقاط مستعد شنا در استان تا اردیبهشت سال آینده تاکید کرد.
نماینده مردم اهواز، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ایام محرم باید رضایتمندی مردم را جلب و فلسفه عاشورا را بیان کنیم، گفت: مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان باید برطرف شود.
244 ایستگاه اتوبوس در سطح شهر اهواز جانمایی شده است که تنها تعداد ۵۴ ایستگاه اتوبوس مکانیزه هستند. با توجه به آمارهای بیان شده فقط ۲۲ درصد ایستگاه‌های موجود در سطح شهر اهواز مکانیزه هستند البته ایستگاه‌هایی که فقط نام مکانیزه بودن را به یدک می‌کشند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اشاره به پیش‌بینی و برنامه‌ریزی احداث نیروگاهی با کلاس H در غرب اهواز گفت: صنعت برق در استان خوزستان پیر و فرسوده است.
استاندار خوزستان بر رفع مشکلات سوخت شناورهای بندر تجاری و صیادی اروندکنار تاکید کرد.
با اینکه آمار حریق جنگل‌ها ۳۵درصد کاهش یافته اما در خوزستان روند معکوس پیدا کرده و آمار حریق در این استان افزایش پیدا کرده است به‌گونه‌ای که خوزستان بیشترین آتش‌سوزی جنگل‌ها را دارد.
استاندار خوزستان از ایجاد روشنایی و نورپردازی جاده ساحلی رودخانه کارون از اهواز تا شهرستان کارون خبر داد.
یک فروند قایق گشت دریایی یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی (ره) با حضور وزیر راه و شهرسازی بهره‌برداری و به آب انداخته شد.
مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: حدود ۶۰ درصد بذر گندم مورد نیاز استان خوزستان در شهرستان دزفول تولید می شود.
صفحه  از ۱۶