قدیمی ترین میدان شهر قلعه تل هم دارای المان شد
ساختمان قدیم اداره بندر و کشتیرانی خرمشهر یکی از این بناهای ارزشمند، هویت ساز و بسیار موثر در مسایل استراتژیک خرمشهر و همچنین دوران دفاع مقدس بوده که جهت تاب آوری بیشتر بمناسبت روز سوم خرداد در لیست آثار ملی دفاع مقدس این شهرستان به ثبت رسید.
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان خبر داد:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از انعقاد تفاهمنامه ای با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) برای ساخت ۴۰ مدرسه به صورت مشارکتی در مناطق محروم در آینده ای نزدیک خبر داد.
همزمان با پویش ملی کمک های مؤمنانه در کشور
اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با تهیه 400 بسته مواد غذایی هر یک به ارزش 4 میلیون ریال، پیشگام اجرای پویش ملی کمک های مؤمنانه همزمان با حلول ماه مبارک رمضان شد.
آماده به‌کاری تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) علیرغم رشد حجم محمولات ورودی به 85 درصد ارتقا یافت.
حاج عباس الهایی از خیرین شهر الهایی اهواز به علت شیوع ویروس کرونا و رکود کسب و کار، برای حمایت و کمک به مستاجران، اجاره فروردین و اردیبهشت ماه ۱۷ واحد مسکونی و چهار واحد تجاری دراهواز را دریافت نمی کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر گفت: شهرستان رامشیر همسایه شرقی دچار بحران شیوع کرونا شده است، از مردم شهرستان ماهشهر درخواست عاجزانه داریم که ارتباط را با مردم دوست داشتنی رامشیر برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا، قطع کنند.
دبستان شهید رخش مسجدسلیمان با استفاده از سازه های سبک سرد نورد در حال ساخت است
به دلیل تعطیلی چاپخانه دانشگاه شهید چمران اهواز و نبود امکان چاپ و نشر کاغذی نشریات دانشجویی، چندین نشریه با موضوعات تخصصی دانشگاهی یا در زمینه ویروس کرونا، به صورت مجازی منتشر شدند.
بخش خالی دیالیز بیمارستان رازی اهواز که برای درمان بیماران مبتلا به کرونا در حالت قرنطینه است، صبح امروز آتش گرفت ولی خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشد.
صفحه  از ۲۷