همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش سه‌ساله‌های حسینی در چهارمین حرم سبزقبا در شهرستان دزفول برگزار شد.
در راستای طرح آجر به آجر صورت گرفت ؛
در راستای طرح آجر به آجر تفاهم نامه احداث مدرسه ۲ کلاسه در روستای حسین بگی شهرستان شادگان با مشارکت خیر مدرسه ساز "عباس شهیدی" به امضاء رسید
رئیس‌کل دادگستری استان خوزستان گفت: حکم دادگاه بدوی پرونده عوامل حادثه تروریستی رژه خونین ۳۱ شهریورماه سال ۹۷ اهواز صادر شد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: منطقه غرب آسیا با وجود تروریست‌های آمریکایی همیشه در تنش است و برای رسیدن به آرامش باید این تروریست‌ها را از منطقه اخراج کنیم.
اين كتاب شامل روش هاي نوين و كاربردي محاسبات كوانتومي با روش تابع چگالي در زمينه هاي طراحي دارو، طراحي سلول هاي سوختي، طراحي باتر هاي يون سديم و ليتيم، طراحي سنسور ها -جاذب ها و ترانزيستور ها ، و پيش بيني مسير واكنش ها مي باشد
در راستای طرح آجر به آجر صورت گرفت ؛
عملیات ساخت دبستان سه کلاسه خیری شهید اندرزگو در روستای زویدی رمضان رامهرمز به همت خیر نیکوکار " بهروز حقیقی" آغاز شد.
در راستای اجرای طرح آجر به آجر انجام شد؛
مدرسه سازی و ایجاد فضای مناسب برای تحصیل یکی از مهمترین اقدامات در جهت آگاهی بخشی و سواد آموزی دانش آموزانی است که آینده جامعه را تشکیل می دهند.
قدیمی ترین میدان شهر قلعه تل هم دارای المان شد
ساختمان قدیم اداره بندر و کشتیرانی خرمشهر یکی از این بناهای ارزشمند، هویت ساز و بسیار موثر در مسایل استراتژیک خرمشهر و همچنین دوران دفاع مقدس بوده که جهت تاب آوری بیشتر بمناسبت روز سوم خرداد در لیست آثار ملی دفاع مقدس این شهرستان به ثبت رسید.
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان خبر داد:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از انعقاد تفاهمنامه ای با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) برای ساخت ۴۰ مدرسه به صورت مشارکتی در مناطق محروم در آینده ای نزدیک خبر داد.
صفحه  از ۲۸