تامین کنندگان طلا در پی شیوع ویروس کرونا در جهان که به توقف سفرهای هوایی منجر شده است، سرگرم مذاکره هستند تا محموله هایی که پیش از این با پروازهای تجاری حمل می شدند از طریق پروازهای چارتری یا باری ارسال شوند.
دولت عربستان از کارکنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.
رشد اقتصادی کشورهای گروه ۲۰ در سه ماهه قبل کاهش محسوسی داشته است.
بیش از ۵۳ درصد ساکنان اتحادیه اروپا درآمد متوسط دارند.
بالاترین رضایت شغلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مربوط به نروژ است.
با استفاده از اشعه ایکس انجام شد؛
پژوهشگران آلمانی و سوئدی، ابزاری ابداع کرده‌اند که با جوشاندن آب به وسیله اشعه ایکس، آن را به دمای هسته زمین رسانده و از حالت مایع به پلاسما تغییر می‌دهد.
ناسا در نظر دارد برای کمک به پروژه پرورش گیاهان در فضا، از متخصصان گیاه‌شناسی و دانش‌آموزان، کمک بگیرد.
بازار ارز به‌مثابه بازاری با اثرپذیری آنی چشم به تحولات خواهند دوخت. بازار بعدی که ممکن است با تلاطم مواجه شود بازار سهام است. اما بازارهای دیگر به‌سرعت و با شتاب با دگرگونی مواجه نمی‌شوند. دولت اما در هردو بازار به‌ویژه در بازار ارز دست بالا دارد و قادر به کنترل آن خواهد بود.
ایران خواهان و نیازمند به "تعامل گسترده با جهان" است و برجام گام آغازین برای بازسازی تعاملات تخریب‌شده بوده و هست. خروج آمریکا از برجام به ظرفیت آن برای بازسازی تعامل گسترده با جهان ضربه می‌زند، اما این ظرفیت را نابود نمی‌کند
پنجمین اجلاس انرژی بادی ایران با حضورعیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، حمید چیت چیان وزیر نیروی سابق و دکتر محمد دور علی استاد دانشگاه شریف در دو روز آغاز به کار کرد.
صفحه  از ۱۰