تازه ترین اخبار
پربازدید ها
امکانات اورژانس هوایی پاسخگوی نیاز کشور نیست
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: امکانات اورژانس هوایی پاسخگوی نیاز کشور نیست.
راه اندازی خط هوایی بندرعباس - دوحه بررسی می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با توجه به خواسته کشور قطر برای افزایش پروازهای بین قطر و ایران، شرایط راه اندازی خط هوایی بندرعباس - دوحه بررسی می شود.
پرواز اهواز - ساری باز هم به تهران رفت
روابط عمومی فرودگاههای مازندران اعلام کرد که پرواز جمعه شب اهواز به ساری به دلیل شرایط نامساعد جوی و رعد و برق به سمت فرودگاه مهرآباد تهران تغییر مسیر داد و مسافرانش را در Hن فرودگاه پیاده کرد .
اجرای ایمن سازی تردد وانت بار و ادوات کشاورزی در خوزستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طرح ایمن سازی تردد وانت بارها و ادوات کشاورزی در محورهای مواصلاتی خوزستان اجرا می‌شود.
عملیات اجرایی پروژه جاده امیدیه به جایزان تسریع پیدا کند
فرماندار شهرستان امیدیه گفت: عملیات اجرایی احداث جاده امیدیه به جایزان باید سرعت بیشتری بگیرد.
۵ راهکار برای پیشگیری از تصادفات
یک پژوهشگر حوزه حمل و نقل و ترافیک در یادداشتی به نقش وزارت بهداشت در پیشگیری از تصادفات پرداخت و ۵ راهکار در این زمینه پیشنهاد داد.
۱۹ کیلومتر باقیمانده از جاده ماهشهر- هندیجان دو بانده می شود
رئیس اداره راه و شهرسازی بندر ماهشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده، عملیات نهایی دو بانده کردن جاده بندرماهشهر- هندیجان به طول ۱۹ کیلومتر به زودی تکمیل می‌شود.
سهم اقشار کم‌درآمد از نوسازی هواپیماها
شاید یکی از اصلی ترین دستاوردهای برجام برای کشور، در صنعت هوایی قابل مشاهده باشد. به طوری که پس از برجام، تحولات چشمگیری در حوزه صنعت هوایی کشور رخ داد و این تحولات از نوسازی ناوگان هوایی و خرید چندین فروند هواپیما به کشور گرفته، تا ایجاد مسیرهای مستقیم هوایی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری را شامل می شود.