تازه ترین اخبار
پربازدید ها
ارسال طلا با پروازهای چارتری
تامین کنندگان طلا در پی شیوع ویروس کرونا در جهان که به توقف سفرهای هوایی منجر شده است، سرگرم مذاکره هستند تا محموله هایی که پیش از این با پروازهای تجاری حمل می شدند از طریق پروازهای چارتری یا باری ارسال شوند.
عربستان حضور در محل کار را ممنوع کرد!
دولت عربستان از کارکنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.
متوسط درآمد در کشورهای اروپاییا
بیش از ۵۳ درصد ساکنان اتحادیه اروپا درآمد متوسط دارند.
حمايت فرانسه از توسعه همکاری‌ها در حوزه راه و شهرسازی
وزير راه و شهرسازی در ادامه سفر به فرانسه با الیزابت بورن وزیر جدید حمل و نقل فرانسه ديدار و پيرامون اجرای توافقات حمل و نقلی بعد از برجام بين دو کشور و همچنين بر سر تشکیل یک کارگروه مشترک مشورتی مذاكره كرد و هر دو مسئول به تفاهم رسیدند.
موزه تصویر و صدا در ریو دو ژانیرو
این پروژه در سال 2011 به اتمام خواهد رسید. مصاحبه ویدیویی ریکاردو اسکوفیدو ، الیزابت دیلر و چارلز رنفرو در رابطه با طرح معماری این موزه موجود است.
روشهای جدید ساختمان سازی در جهان
متناسب با پیشرفت تکنولوژی ساختمان در جهان ، بعضی از کشورها در این زمینه پیشرفت قابل توجهی نداشته است
استخری از جنس آسمان بر روی زمین
تا به حال تصور کرده اید در استخری شنا کنید که در 35 متری زمین معلق بوده و از شفافیت شیشه، هر لحظه احساس سقوط به شما دست دهد؟! بله درست تصور کردید؛ این همان پروژه‌ای است که در Nine Elms شهر لندن توسط گروه معماری HAL طراحی شده و در حال اجرا است.
پل شیشه ای برفراز گراند کانیون آمریکا
گام نهادن بر روی یک راهرو شیشه ای نزدیک به 4،000 فوت بالاتر از حد کف گراند کانیون
اجساد جانباختگان حادثه منا چگونه به کشور بازمی‌گردد؟
معاون سابق سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برقراری پروازهای فوق‌العاده میان ایران و عربستان برای بازگرداندن اجساد حجاج ایرانی نیاز به هماهنگی دو طرف دارد، اظهار کرد: در صورتی که از سمت ایران این هماهنگی و نیاز احساس شود، مجوز قطعی را باید دولت عربستان صادر کند.
افشاگری گاردین درباره ساخت‌وسازها در مکه
به دنبال سقوط مرگبار جرثقیل در مسجدالحرام و کشته و زخمی شدن صدها زائر از کشورهای مختلف، روزنامه انگلیسی «گاردین» در یادداشتی انتقادآمیز، ساخت و ساز‌های پرحاشیه در مکه را زیر سوال برده است.
چه کسی جرثقیل مسجد الحرام را واژگون کرد؟
بررسی گزارش های آب و هوایی مکه مکرمه در ساعت وقوع حادثه نشان می دهد که سرعت باد در این شهر در 11 سپتامبر هیچگاه به بیش از 22 کیلومتر بر ساعت نرسیده است.جهت وزش هم با جهت واژگونی یکی نبود.
برقراری پرواز مستقیم اسپانیا و ایران
نماینده اطلاع رسانی گردشگری ایران در اسپانیا گفت: «برای برقراری پرواز مستقیم تهران - مادرید و تهران - بارسلون توسط یکی از ایرلاین های ایرانی، در حال رایزنی هستیم.»
مذاکره با ایرباس برای نوسازی ناوگان هوایی
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هواپیمای سوخو مسافری مجوزی از سازمان هواپیمایی کشوری برای ورود به ایران ندارد از مذاکره با شرکت‌های بوئینگ و ایرباس در نوسازی ناوگان هوایی خبر داد.