مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: تعداد متقاضیان ثبت نام شده در دو مرحله گذشته ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر در ۲۳ شهر بوده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده امکان تغییر شهر برای متقاضیان مسکن ملی فراهم می شود، گفت: پاسخ استعلامات کسانی که در مرحله چهارم نام نویسی کردند، اواخر بهمن ماه اعلام می شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از حذف دریافت اقرارنامه محضری برای متقاضیان مسکن مهر پرند، هشتگرد و پردیس خبر داد و گفت: سازندگان حق دریافت اقرارنامه محضری از متقاضیان مسکن مهر را ندارند.
در حالی ۲ هزار خانه خالی در مرکز استان خراسان جنوبی وجود دارد که مردم از نبود خانه اجاره‌ای گلایه دارند و معتقدند خانه اجاره‌ای به ندرت یافت می‌شود و اگر یافت شود کرایه سرسام آور است.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: میانگین مقاوم سازی واحدهای روستایی در استان به ۹۰ درصد می‌رسد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان مطرح کرد
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: ۳۵ هزار واحد مسکن روستایی در استان اردبیل کم دوام است که نیاز به مقاوم‌سازی دارد.
متقاضیان مسکن مهر پردیس از ابتدای ثبت‌نام برای دریافت واحدهای خود بارها و بارها مشمول افزایش قیمت و پرداخت وجه به عناوین مختلف شدند؛ امری که نارضایتی آنها را به دنبال داشته و اعلام کردند دیگر از پرداخت هزینه‌های افزایش یافته به ستوه آمدند.
در حالی با هدف جلوگیری از دلال‌بازی، مالکان ثانویه مسکن مهر پردیس باید ۱۶ تا ۳۱ میلیون تومان پرداخت کنند که با درخواست قرمزشدن فرم «ج» می‌توان این مبالغ را پرداخت نکرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تا پایان دی ماه برای پرداخت سهم آورده خود مهلت دارند.
عضو هیئت عامل بانک تخصصی بخش مسکن، از افتتاح حساب ۱۸۵ هزار و ۸۳۹ متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن خبر داد.
صفحه  از ۳۹