مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: همه سرپرستان خانوار می‌توانند براساس آخرین رقم کدملی خود ظرف مدت دو ماه از تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در سامانه املاک اطلاعات منزل خود را ثبت کنند.
رئیس کل دادگستری استان سمنان، گفت: پیرو شکایت عدم اجرای تعهد پیمانکار مسکن مهر شاهرود، دادگاه این پرونده برگزار و پیمانکار موظف به تحویل واحدهای مسکونی شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند بازسازی مناطق زلزله زده دنا بازدید کرد و گفت: یک شهر مقاوم در برابر زلزله خواهیم ساخت که دیگر نگرانی برای مردم وجود نداشته باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند بازسازی مناطق زلزله زده دنا بازدید کرد و گفت: یک شهر مقاوم در برابر زلزله خواهیم ساخت که دیگر نگرانی برای مردم وجود نداشته باشد.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: ساماندهی و احداث واحد مسکونی برای حدود هشت هزار خانوار ساکن در بافت حاشیه‌ای و سکونتگاه‌های غیررسمی در برنامه بنیاد مسکن قرار گرفت.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: روند نوسازی و بازسازی بافت‌های فرسوده در این استان مطلوب است و تلاش براین است بازسازی بافت‌های فرسوده شهری شتاب گیرد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان از احداث ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومین در این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومین در استان همدان درحال ساخت است.
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان به حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: در بحث مسکن مهر نیز تاکنون از مجموعه سهمیه تعیین شده برای استان کردستان بیش از ۹۷ درصد پروژه‌های مسکن مهر مورد بهره برداری قرارگرفته و به متقاضیان تحویل شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان آخرین وضعیت بازسازی منطقه زلزله زده پادنا را تشریح کرد.
آغاز هرسال به طور معمول با افزایش قیمت مسکن همراه بوده است و کارشناسان نیز رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی را برای قیمت مسکن در سال ۱۴۰۰ پیش بینی کرده اند، اما با ورود به سال نو این دیدگاه‌ها نیز حداقل برای فصل بهار تغییر کرده است.
صفحه  از ۴۳