سازمان هواشناسی اعلام کرد مناطق وسیعی از کشور فردا و پس‌فردا شاهد بارش برف و باران، وزش باد شدید و سیلاب و آبگرفتگی معابر خواهند بود.
مدیرکل هواشناسی خوزستان از برقراری جو ناپایدار بر استان پیش‌بینی افزایش ابر، وزش تندبادهای شدید، رگبار و رعد و برق خبر داد.
مدیرعامل آبفا خوزستان:
مدیرعامل آبفا خوزستان گفت:عملیات اجرایی شبکه جمع‌آوری و انشعابات خانگی فاضلاب و اصلاح بیش از36 هزار متر شبکه توزیع آب در شهرستان دزفول اجرایی می‌شود.
معاون میراث‌فرهنگی گیلان گفت: برای نخستین بار در استان گیلان از یک شیء تاریخی منحصر بفرد با قدمت هزاره اول قبل از میلاد، عکس رادیولوژی تهیه شد.
فروردین ماه امسال در حالی به پایان رسید که پایتخت‌نشینان در این ماه تنها ۳ روز هوای پاک تنفس کردند.
کارشناسان محیط زیست بر حفظ جنگل‌های بکر برای تداوم زندگی بشر تاکید کردند.
مدیرکل محیط زیست خوزستان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: صبح امروز تیم سه نفره‌ای شامل رئیس پارک ملی دز و دو نفر از محیط‌بانان مشغول گشت‌زنی در رودخانه دز بودند که با کمین صیادان غیرمجاز مواجه شده و مورد اصابت گلوله اسلحه جنگی قرار گرفته‌اند.
مدیر روابط عمومی محیط زیست خوزستان گفت: افرادی که باعث مجروحیت سه محیط بان خوزستانی شده اند، متواری شده اند.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به درخواست استعفای کاوه مدنی ازمعاونت آموزش و پژوهش و سرپرستی مرکز امور بین‌الملل این سازمان نوشت: با تاثر و اندوه فراوان به دلیل عدم رضایت والدین گرانقدرتان که خود سال‌ها در خدمت صنعت آب و برق کشور بودند برای ادامه خدمت در سازمان حفاظت محیط زیست، به دلیل برخی تنگ نظریهای موجود در کشور ناچارا استعفای شما را پذیرفتم.
جامعه شناس توسعه اجتماعی با تاکید بر اینکه حل بحران کم آبی ریشه اجتماعی دارد، گفت: رواج درگیری ها، دعواها، کینه توزی ها و خشونت نتیجه ای است که از سوء مدیریت مصرف بهینه آب در بلندمدت نصیب جامعه می شود و می توان با تاکید بر مسئولیت اجتماعی تک تک افراد جامعه این موضوع را حل کرد.
صفحه  از ۴۱