یک کارشناس اقتصاد مسکن، معضل مسکن را محصول ناکارآمدی اقتصاد نامولد دانست و گفت: تا زمانی که ناکارآمدی در توسعه بخش صنعت و کشاورزی وجود دارد، نباید انتظار حل معضل مسکن را داشت و سیاست های حمایتی بیش از آن که راهکارهای پایدار باشند داروی تسکین دهنده هستند.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با انتقاد از ناعادلانه بودن نرخ عوارض در نقاط مختلف شهر تاکید کرد: سرانه‌های شهری باید از محل عوارض ساختمان‌های گران‌قیمت تامین شود.
24 دولت در ابلاغیه‌ای چارچوب شرح خدمات طرح‌های ویژه حفاظت و احیای بافت‌های تاریخی - فرهنگی را اعلام کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اظهار کرد: از آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن در خراسان جنوبی تاکنون ۱۴۶۴ واحد مسکونی وارد فاز اجرا شده است.
١۵سال قبل‌‌ کلنگ پروژه ساخت مسکن مهر کارکنان اداره امور زندان‌ها به زمین زده شد تا تعد‌‌‌‌اد‌‌‌‌ی از کارکنان به رویای خانه د‌‌‌‌ار شد‌‌‌‌ن نزد‌‌‌‌یک شوند اما کماکان چشم انتظارند، به طوری که چند نفر از متقاضیان که در این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند اکنون فوت شده‌اند و آرزوی صاحب خانه شدن را به گور برده‌اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سود ۳۰۰ درصدی سازندگان مسکن، گفت:‌ سازمان نظام مهندسی ساختمان نظارتی بر ساخت و سازها ندارد.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کرج با اشاره به کاهش میزان معاملات مسکن در این شهرستان، در مورد دلایل تعویق انتخابات این اتحادیه توضیحاتی ارائه کرد.
زلزله ۴.۷ ریشتری در مقیاس امواج درونی امروز مرز استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری را لرزاند.
شهردار نطنز گفت: آتش‌نشانی نطنز، لوازم اطفای حریق ساختمان‌های بلندمرتبه را ندارد.
فرماندار مشگین‌شهر گفت: بزودی عملیات احداث ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح ملی تولید و عرضه مسکن آغاز شده و این واحدها در اختیار متقاضیان واجد شرایط منطقه قرار می‌گیرد.
صفحه  از ۸۷