عضو شورای پنجم گفت: اوایل انتقاداتی به همکاری آقای نجفی با شورای شهر مطرح بود اما به مرور زمان اوضاع بهتر شد.
شهردار تهران طی بخشنامه‌ای مهم صدور هرگونه هولوگرام مربوط به عوارض ساختمانی در مناطق را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس طی نامه‌ای به شهردار تهران موضوع احتمال بروز خطر جبران ناپذیر در خیابان شهید سپهبد قرنی تهران را هشدار داد.
وزیر راه و شهرسازی در بخشی از پیام تلگرامی خود در اشاره به وضعیت نامناسب نظام مدیریت شهری در کشور بیان کرد: هنوز بسیاری از شهرداری‌ها تا حد زیادی حیاط خلوت گروه‌های قدرت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستند و تغییر اوضاع نیازمند درک صحیح از شرایط اجتماعی و اقتصادی ایران و سپس اراده ملی جهت مقابله با کژتابی‌هاست. از این‌رو است که از گفتگو در این باره در هر سطحی استقبال می‌کنم.
شهردار تهران؛ صبح امروز در بخشنامه‌ای صدور هرگونه هولوگرام جدید را در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد و مناطق ۲۲ گانه شهرداری مکلف شدند پرداخت نقدی مودیان را به حساب خزانه شهرداری واریز و از هرگونه پرداخت پشت باجه خودداری کنند.
بر اساس رتبه‌بندی یک شرکت بین‌المللی شهرهای بغداد (عراق)، کابل (افغانستان)، لاگوس (نیجریه)، داکار (سنگال)، قاهره (مصر) و تهران (ایران) به ترتیب پر استرس‌ترین شهرهای جهان معرفی شده‌اند.
جلسه علنی امروز شورای اسلامی تبریز بدون هیچ دستوری مبنی بر بررسی موضوع انتخاب شهردار برگزار شد تا این شهر بدون شهردار، همچنان در امن و امان در خواب مدیریتی به سر ببرد.
انتصاب‌های شهردار تهران و مدیرانی که محمدعلی نجفی در روزهای گذشته برای سمت‌های مختلف شهرداری تهران انتخاب کرده است در روزهای گذشته واکنش‌های مختلفی را به‌دنبال داشته است.
نسخه نفوذ به بافت فرسوده، در قالب «پلان سوم» رونق مسکن، به دولت ارائه می‌شود.
تهرانی‌های زیادی به دادگاه شکایت برده‌اند که دکل‌های فشار قوی برق، زندگی و سلامتی‌شان را نشانه گرفته است اما مدیران شرکت برق منطقه‌ای اعلام می‌کنند که دکل‌ها مزاحم زندگی شهروندان نشده‌اند بلکه شهرداری با ساخت‌وساز غیرمجاز پایش را در حریم دکل‌ها دراز کرده و برای شهروندان دردسرساز شده است.
صفحه  از ۸۱