تازه ترین اخبار
پربازدید ها
جای خالی موزه صلح در دزفول احساس می شود
عضو انجمن‌ دوستداران و پژوهشگران دزفول گفت: با توجه‌ به نقش مردم دزفول در دفاع مقدس، جای خالی موزه صلح به عنوان یک حرکت فرهنگی در این شهرستان احساس می شود.
وضعیت آموزش عالی در خوزستان از نظر هرم هیات علمی مطلوب نیست
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه در خوزستان حدود 220 هزار دانشجو وجود دارد که توسط سه هزار و 200 عضو هیات علمی خدمات دریافت می‌کنند، گفت: وضعیت آموزش عالی در خوزستان از نظر هرم هیات علمی چندان مطلوب نیست و این وضعیت باید اصلاح شود.
آنچه خوزستانی‌ها باید در رابطه با قارچ‌های سمی بدانند
این روزها که قارچ های سمی به جان هم وطنانمان در سایر نقاط کشور افتاده اند این نگرانی برای خوزستانی هم ایجاد شده که تکلیف چیست آیا باید قید قارچ را در این ایام بزنیم؟
شهرک انرژی بندر ماهشهر ۱۵ هزار شغل ایجاد می‌کند
نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس گفت: شهرک انرژی بندر ماهشهر در حال ورود به فاز اجرایی بوده و با ایجاد این شهرک در شش سال ۱۵ هزار شغل ایجاد می‌شود.
مسئولان مکلف به رفع مشکلات کارگری هستند
نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان گفت: ضرورت دارد برای حمایت از تولید ملی و افزایش بهره‌وری، مشکلات کارگری رفع شود و مسئولان مکلف به رسیدگی به این امر هستند.
افتتاح و کلنگ‌زنی 5 پروژه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در اهواز
پنج پروژه آموزش و پرورش استثنایی اهواز روز 26 اردیبهشت با حضور رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و استاندار خوزستان افتتاح شد.
جزئیات پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل برای بخش خصوصی
صبح امروز مراسم افتتاح و آغاز به کار عملیات اجرایی پروژه‌های جمع‌آوری گازهای ارسالی به مشعل واحدهای بهره‌برداری مارون ۳، مارون ۶ و منصوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب، استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.
حل مشکل «جای پارک» در اهواز؛ خیلی دور - خیلی نزدیک
نبود جای پارک در مرکز شهر اهواز این روزها به معضلی غیرقابل تحمل تبدیل شده و راه حل موقت این گره کور استفاده از حیاط مدارس به‌عنوان پارکینگ است.
۲۸۰ خانه با کمک بسیج برای مددجویان کمیته امداد خوزستان ساخته شد
مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: ۲۸۰ واحد مسکونی با کمک بسیج سازندگی استان برای مددجویان کمیته امداد خوزستان ساخته شد.
مجوز پارکبانی در هیچ نقطه‌ای از اهواز صادر نشده است
مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز با بیان اینکه در هیچ نقطه از اهواز مجوز پارکبانی صادر نشده است، گفت: اقدام این افراد تخلف بوده و نیروی انتظامی باید با آنها برخورد کند.
بهره‌مندی 5 روستای باغملک از نعمت آب شرب پایدار
معاونت طرح و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از افتتاح فاز اول پروژه آبرسانی به دهستان هپرو شامل آبرسانی به 5 روستای این دهستان خبرداد.
وقوع بیش از ۸ هکتار زمین خواری طی ۳ هفته در آبادان
رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: طی دو تا سه هفته، هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع زمین خواری در آبادان اتفاق افتاده است.
شهربازی سرپوشیده بندرماهشهر تا ۳ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد
شهردار بندر ماهشهر گفت: وسایل شهربازی بازی نصب و احتمالاً تا سه ماه آینده این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
حدود 200 معدن فعال در خوزستان وجود دارد
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: حدود 300 معدن در خوزستان وجود دارد که حدود 180 تا 200 مورد از این معادن فعال هستند اما به دلیل شرایط رکود بازار برخی از این معادن کمتر از ظرفیت خود کار می کنند