مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: مهلت تکمیل موجودی متقاضیان دارای شرایط ویژه از جمله کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار کارگر که پیش از این در سامانه جامع اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند، تا هفتم بهمن ماه تمدید شد.
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اظهار کرد: قطعا برای سیمان افزایش قیمت خواهیم داشت و در این مورد در حالی رایزنی با وزارت صمت هستیم تا زمان آن مشخص شود. با این شرایط قطع گاز و برق که هزینه‌ها را به مراتب بالا برده و باعث تخریب بعضی از ماشین‌آلات ما شده است و نیاز به سرمایه‌گذاری مجدد دارد، شکی نیست که باید قیمت سیمان اصلاح شود.
بعد از تبلیغات فراوان در اواخر دهه ۸۰ برای خرید ملک در دُبی و شکست این برنامه، این روزها برخی املاکی های مستقر در امارات و تهران با ترفند جدید، تهاتر و معاوضه ملک دُبی با مسکن در تهران را برای جذب ایرانی ها انتخاب و طراحی کرده اند در حالی که اکنون حتی برای ایرانی ها ویزا هم صادر نمی شود و از تابستان ۲۰۱۷ روند قیمت ها نزولی است.
بازار آپارتمان‌های بزرگ‌متراژ در پایتخت هرچند تقاضای مشتریان خاص خود را دارد اما با یک تغییر مواجه است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: ۳۰ واحد صنفی معاملات املاک نورآباد به علت اخلال در نظم اجاره‌ بهای مسکن و جابجایی غیرقانونی پلمب شد.
عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: نخاله‌های شهر بی‌سر و سامان رها شده و این وضع قابل قبول نیست.
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: از سال ۸۴ تاکنون ۵۸ درصد واحد‌های مسکن روستایی استان کرمانشاه مقاوم‌‌سازی شده است.
تاکنون ۴۹۱ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد پروانه ساخت دریافت کرده اند.
ابتدای هفته جاری رییس اتحادیه املاک تهران خبر از کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت در هر مترمربع واحد مسکونی توسط فروشندگان و نبود رغبت در خریداران خبر داده بود. روز گذشته رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز «نبود رغبت» در بازار طلا را تایید کرد و گفت: «به همین خاطر است که این بازار در کما به سر می‌برد.»
ساکنین مسکن فرهنگیان بیرجند از نبود خدمات زیر بنایی و خدمات شهری بعد از ۱۳ سال از واگذاری زمین و ساخت واحدها گلایه دارند.
صفحه  از ۴