نکات ساده و در عین حال موثری را جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند از خانه خود محافظت کنید و حتی سارقان را از ورود به املاک خود منصرف کنید.
طی ماه‌های اخیر شهروندان تهرانی که قصد خرید مسکن دارند بیشتر ترجیح می‌دهند از امتیاز خرید تسهیلات استفاده کنند؛ در حالی که در سایر شهرها تمایل به سپرده‌گذاری برای دریافت وام بیشتر است
با در نظر گرفتن قیمت ۷۷ هزار تومانی برای هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن، زوجهای تهرانی باید حدودا ۱۷ میلیون تومان و زوجهای غیر تهرانی که در شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر زندگی می‌کنند باید حدودا ۱۴ میلیون تومان برای گرفتن سقف وام مسکن به علاوه وام جعاله هزینه کنند.
عقبه تصمیم به خرید اغلب معاملاتی که در نوروز صورت گرفته است، ریشه در جست‌وجو و چانه‌زنی طی اسفندماه دارد. نگاهی به آمار اسفند ماه 95 حاکی است حجم معاملات در این مدت نسبت به ماه قبل از آن (بهمن‌ماه) 20 درصد کاهش یافته است.
بازار مسکن کشور هنوز حال و هوای رکودی دارد و این را کمتر کارشناسی می تواند کتمان کند. از این روز برنامه ریزان این بخش تلاش دارند تا در سال ۹۶ زمینه ایجاد تحرک بیشتر در این بازار را فراهم کرده و فضای رکود بازار مسکن را بشکنند.
یک مشاور و تحلیلگر ارشد در امور سرمایه‌گذاریپیش بینی یک کارشناس در مورد جذابیت بازار مسکن برای سرمایه گذاری در دو سال آینده با اشاره به اینکه قیمت مسکن در سال ۹۶و۹۷ رشدی در حدود تورم یا کمتر از آن خواهد داشت، تاکید کرد: مسکن بازار جذابی برای سرمایه‌گذاری در دو سال آتی نیست.
در حال حاضر ۳۰ هزار واحد مسکن مهر آماده بهره‌برداری است که تنها مشکل موجود در این زمینه عدم تامین آب شرب این مسکن‌ها عنوان می‌شود بر همین اساس امسال اعتبار جداگانه‌ای برای حل این مشکل در لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ دیده شد.
با حضور رییسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مسکن انجام می‌شود؛
صبح امروز رییسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرارداد ۳۵۰۰ میلیارد ریالی ساخت ۱۴ هزار واحد مسکونی برای ساکنان مناطق کم‌برخوردار کشور را امضا می‌کنند که اعتبار آن از محل منابع این دو نهاد و تسهیلات بانکی تامین می‌شود.
با میزبانی انجمن شرکت های عمرانی صورت گرفت؛
انجمن شرکت های عمرانی استان خوزستان به عنوان متولی حفظ منافع پیمانکاران جلسه ای را با محوریت بررسی مشکلات جامعه پیمانکاران استان خوزستان برگزار کرد.
با توجه به آگهی‌های موجود در روزنامه‌ها، ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌ها در شهر تهران به ترتیب با قیمت‌های ۶۰ میلیون تومان و ۲۲٫۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسند که این نشان می‌دهد گران‌ترین خانه ۳۷۵ برابر ارزان‌ترین خانه در شهر تهران قیمت دارد.
صفحه  از ۲