دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران تاکید کرد
به گفته دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران، رقم دستمزد امسال کارگران ۹۳۰ هزار تومان است که بر اساس آن حداقل یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان عیدی باید به کارگران پرداخت شود.
دوره آموزشی بین المللی و کارگاه تخصصی اینترنت اشیاء به میزبانی دانشکده پست و مخابرات و تحت نظارت اتحادیه جهانی مخابرات و با حضور مدرسان بین المللی و رییس گروه مطالعاتی اینترنت اشیاء و شهرهای هوشمند ITU، به مدت سه روز از 17 تا 19 تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.
اگر گذراتان به منطقه یک تهران در خیابان آجودانیه افتاده باشد دیوار زیبا و سفید رنگی با مساحت چند هزار متری با درختانی قدیمی و سر بفلک کشیده نظر هر رهگذری را به خود جلب خواهد کرد و در نهایت هم با رسیدن به اواسط دیوار ها، به دری بزرگ خواهد رسید که بالای آن نوشته شده " مجموعه رفاهی کوثر "!
حسن روحانی در افتتاحیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب گفت: نمایشگاه کتاب ظاهرا به سرمنزل نهایی رسید و بعد از دو مکان که در سال های گذشته جابه جا شد خود را به مقصد نهایی رساند.
متاسفانه بارندگی‌های اخیر سبب شده که سقف برج آزادی که در حال تعمیر است، دچار تخریب و ریزش آب شود.
بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت ضمن انتشار بیانیه تسلیتی شمار نهایی قربانیان ایرانی را در منا اعلام کردند.
مسوولان و دست‌اندرکاران در وهله نخست باید انگیزه‌های لازم را برای جامعه مهندسی ایجاد کنند و پس از آن انتظار حضور حداکثری مهندسان را خواستار باشند
کارشناسان امنیت بانک‌ها و مهندسان متخصص و ماهر IT هر روز چندین تهدید به شبکه‌های بانکی را خنثی می‌کنند.
جلسه کمیسیون تلفیق با موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی دیروز دوم تیرماه با حضور عباس آخوندی و معاونان وی و جمعی از موافقان و مخالفان طرح استیضاح برگزار شد.
صفحه  از ۴۹