گزارش اولیه سانحه هواپیمای بوئینگ MD که صبح امروز تهران را به مقصد ماهشهر کرده بود، منتشر شد اما در این گزارش سازمان هواپیمایی کشوری اشاره‌ای به علت بروز این سانحه و خروج هواپیما از باند فرودگاه نکرده است.
با وجود اینکه ایران از نظر بافت جمعیتی جزو ۱۰ کشور پیر دنیا قرار دارد، اما برقراری تعادل ساختار سنی جمعیت نیز نیازمند برنامه دقیق و علمی است.
مدیر منابع انسانی یکی از مجموعه‌های وابسته به پارک فناوری پردیس، یکی از بزرگ‌ترین خواسته‌های شرکت‌های دانش‌بنیان را "پایداری اقتصادی" نام برد و توضیح داد: این موضوع که در فضای اقتصاد کشورمان نوسانات بسیار زیادی از جنس‌های مختلف وجود دارد، بسیار آسیب‌زا بوده و می‌تواند خیلی از برنامه‌ریزی‌ها را تحت تأثیر قرار دهد.
نماینده مردم نیریز با اشاره به گفته معاون اول رئیس‌جمهور که مدیران ناکارآمد آویزان کشور هستند گفت: مدیران ناکارآمد کنار نمی‌روند آنها را باید کنار گذاشت.
معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات برق منطقه‌ای استان گیلان گفت: در بخش انرژی و برق به اندازه کشور 700 میلیون نفری، مصرف داریم، متوسط مصرف انرژی برق در دنیا 4 درصد است اما در کشور ما 8 درصد می‌باشد و پس از چین و کره در جایگاه سوم مصرف برق قرار داریم.
سیف:
رییس کل بانک مرکزی گفت: ظرف یک ماه گذشته بیش از 100 میلیون یورو بر همین مبنا به مسافران، بیماران و دانشجوان ارز فروخته شد و در آینده نیز ادامه پیدا می‌کند و برای هر کدام فرآیند و ساز و کار مناسب ابلاغ و عملیاتی شده است.
مقام های کرملین و پارلمان روسیه در چند روز گذشته با شرم آور خواندن تصمیم آمریکا به خروج از توافق هسته ای 1+5 با ایران، رایزنی های دیپلماتیک را برای حفظ برجام در دستور کار قرار داده اند.
حقوقدان آمریکایی:
استاد حقوق بین الملل دانشگاه ایلینوی آمریکا، تصمیم دونالد ترامپ برای خارج شدن از ‏توافق هسته ای ایران را، نقض آشکار قوانین بین الملل و بر خلاف ماده 25 منشورسازمان ملل متحد دانست.‏
ظریف در بدو ورود به پکن:
وزیر خارجه کشورمان در بدو ورود به پکن در اولین سفر برجامی‌اش بعد از خروج آمریکا از این توافق، با بیان اینکه اطمینان داریم چینی‌ها در کنار ما خواهند بود، تصریح کرد: اگر قرار باشد برجام ادامه یابد باید منافع مردم ایران تضمین شود.
با حضور کارشناسان حوزه مدیریت شهری صورت گرفت؛
صاحب نظران حوزه مدیریت شهری کلان شهرها برای چالش های مشترک شان در زمینه درآمدهای پایدار شهرها گردهم می آیند تا درباره‌ مالیه شهری و ساماندهی آن به بحث و گفت وگو بپردازند.
صفحه  از ۵۰