کد خبر: ۵۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۳ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ 29 May 2023
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن:
مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، خوزستان جزء استان‌های سطح یک کشور(دارای اولویت) به منظور تعمیر و یا ساخت مسکن محرومان در قالب حساب ۱۰۰ است.
به گزارش سازه نیوز و به نقل از ایرنا :فرهاد خاکی‌پور دوشنبه در جریان سفر خود به خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه ۲۳ شاخص برای سطح بندی ساخت مسکن محرومان در استان‌ها مد نظر است بیان کرد: این شاخص‌ها در بخش‌های مختلف برای ساخت مسکن در قالب طرح حساب ۱۰۰ و بر اساس نیازمندی در هر استان ارزیابی می‌شود.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور اظهار کرد: بنیاد مسکن ارتباط تنگاتنگی با انجمن خیران مسکن در سطح استان ها دارد که با استفاده از این ظرفیت تلاش داریم تا برای ساخت مسکن اقشار محروم و نیازمند اقدامات موثری انجام شود.


خاکی پور ادامه داد: هر چقدر که خیران مسکن در استان‌ها در حساب ۱۰۰ این دستگاه برای ساخت مسکن نیازمندان کمک کنند بنیاد مسکن تمامی این کمک‌ها را به همان استان برای ساخت مسکن برگشت می‌دهد.

وی افزود: خوشبختانه در خوزستان ظرفیت‌های زیادی برای کمک در ساخت مسکن محرومان وجود دارد به ویژه شرکت‌ها و کارخانجاتی که در استان وجود دارند می توانند از محل مسئولیت‌های اجتماعی در ساخت مسکن محرومان کمک کنند.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور بیان کرد: تامین مسکن برای جوانان می تواند مشکلات مسیر ازدواج و حتی اشتغال آن‌ها را حل کند.

وی گفت: از روز گذشته بازدیدهایی از پروژه‌های مسکن سازی محرومان در استان داشتم، یکی از پروژه‌های مهم استان در این بخش ساخت ۷۰۰ مسکن نیازمندان در شهرستان بندر ماهشهر است.

خاکی پور افزود: بری خانواده‌هایی که بیش از ۲ معلول دارند نیز ساخت مسکن از سوی این دستگاه انجام می شود.

وی ادامه داد: برنامه بودجه ای بخش حساب ۱۰۰ بنیاد مسکن برای سال ۱۴۰۲استان ها اعلام شده و بر اساس مشارکت خیران در هر استان ساخت و تعمیر مسکن نیازمندان انجام می شود و امید است در خوزستان شرایط بسیار خوبی را در ساخت مسکن محرومان آنگونه که در شان مردم است را داشته بشیم.

حساب ۱۰۰ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حسابی است که با مشارکت خیران و این دستگاه برای محرومان و نیازمندان در کشور مسکن ساخته و یا تعمیر می شود.

مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از روز گذشته برای بازید از پروژه‌های مسکن سازی محرومان استان به خوزستان سفر کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: