کد خبر: ۵۵۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ 01 April 2024
به دلیل تعهد، تخصّص و نوآوری در حوزه حوزه روابط‌عمومی؛

مدال روابط‌عمومی برتر ایران به دکتر ولید آلبوناصر رسید

مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، مفتخر به دریافت مدال روابط‌عمومی برتر ایران شد. این مدال که به‌عنوان بالاترین و معتبرترین نشان افتخار در حوزه روابط‌عمومی کشور شناخته می‌شود، تاکنون به پنج نفر از فعالان این عرصه تعلق‌گرفته است.


به گزارش سازه نیوز  و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این کنفرانس بین‌المللی که چهارشنبه (نهم اسفندماه) با حضور جمعی از اساتید، صاحب‌نظران و فعالان حوزه روابط‌عمومی کشور در تهران برگزار شد، دکتر ولید آلبوناصر به دلیل تعهد، تخصص و نوآوری در انجام وظایف و همچنین نقش‌آفرینی مؤثر در ارتقای جایگاه روابط‌عمومی، حائز دریافت این مدال ارزشمند شد.

مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر در چند سال اخیر افتخارات دیگری از جمله دیپلم افتخار و تندیس روابط‌عمومی برتر ایران در هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی کسب کرده و در جشنواره ملّی روابط‌عمومی‌ها نیز به‌عنوان مدیر برتر شناخته شد.

خردادماه امسال هم این مدیر خوزستانی به دلیل تلاش بی‌وقفه در راستای انعکاس دستاوردهای دولت سیزدهم در سفیر اخیر هیئت دولت از سوی استاندار مورد تقدیر قرار گرفت.

آلبوناصر تاکنون سه عنوان کتاب در حوزه روابط‌عمومی منتشر کرده است؛ او با رویکردی نو و خلاقانه توانسته، تحوّلی در روابط‌عمومی ایجاد کند و به‌عنوان مدیری خلاق در این حوزه شناخته شود.

بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران سه‌شنبه و چهارشنبه (هشتم و نهم اسفندماه) در تهران برگزار شد؛ اساتید حاضر در این کنفرانس به بررسی آخرین روندها، تکنیک‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی مولد در روابط‌عمومی پرداختند. برگزاری کارگاه آموزشی و کاربردی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» با تدریس دکتر علی شاکر از دیگر برنامه‌های این کنفرانس بود.

همچنین، در دومین روز از برگزاری کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، کتاب «هوش مصنوعی، روابط‌عمومی در عمل» نوشته دکتر ولید آلبوناصر و مهدی باقریان معرفی رونمایی شد. این کتاب، منبعی عالی برای متخصصان روابط‌عمومی است که به دنبال راه‌هایی برای بهبود عملکرد خود با استفاده از هوش مصنوعی هستند.