کد خبر: ۵۵۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۸ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ 03 June 2024
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

فرایند انتخابات نظام مهندسی در خوزستان رسما آغاز شد

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: فرایند انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان به صورت رسمی آغاز شد.


به گزارش سازه نیوز و به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی (خوزستان)، مسعود بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به اینکه فرایند انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان به صورت رسمی آغاز شده است، گفت: این انتخابات به صورت کاملا الکترونیکی و همزمان با سراسر کشور در مهرماه سال جاری در استان خوزستان برگزار می‌شود.

وی افزود: داوطلبان شرکت در انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان از ۲۶ خرداد لغایت ۱۳ تیرماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بیات منش در خصوص شرایط احراز هویت اولیه داوطلبان بیان کرد: اعضا می بایست پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه یک معتبر در رشته های هفت گانه موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و حداقل دوسال فعالیت حرفه ای از تاریخ صدور پروانه اشتغال در صلاحیت پایه یک را دارا باشند.

وی خاطرنشان کرد: مشخصات کاندیداهای تایید صلاحیت شده در روزنامه های رسمی و همچنین در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش مسعود بیات منش, مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان طی حکمی توسط مدیر کل و رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات کشور، به عنوان رئیس دستگاه نظارت بر نهمین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان منصوب شد.


بازدید:۲۰۴